All Star Time

Nabídka akcí na rok 2019

Naší stěžejní aktivitou jsou letní jazykové a sportovní kursy ALL STAR TIMEBLUE STAR TIME. Doplňkovými aktivitami v průběhu celého roku jsou víkendové zážitkové exkurse a doplnění letních kursů o program pro rodiče s předškolními dětmi.

ALL STAR zážitkové exkurse 2019

Vzhledem k tomu, že pro děti je rok velmi dlouhá doba a naše táborová parta drží hodně pohromadě, nestačí se celý rok jen těšit na léto. Ani dopisování přes sociální sítě nemůže plnohodnotně nahradit společné setkání. Proto na všechna roční období připravujeme výlety, kdy společně strávíme alespoň několik báječných dní.

ALL STAR WINTER si zopakujme jako v minulých letech v té části Jizerských hor, kde bude jistota sněhu, ve kterém si chceme užít nejrůznějších radovánek. Kde jinde než na horách si postavíme jak obřího sněhuláka, tak třeba i bunkr nebo iglú? Čeká nás pořádná koulovačka i ježdění na bobech a lecčem dalším. Jen lyže ani snowboardy s sebou neberte, tenhle výlet je od toho, abychom dělali společně to, co umíme všichni.

ALL STAR SPRING strávíme od pátku do neděle na již dobře známém statku v Zakšíně, uprostřed krásné přírody nedaleko Dubé. Dopravíme se tam autobusem z Prahy, ale přímo na místě nás čeká dopravní prostředek z nejromantičtějších – do přírody se totiž každý den vypravíme na hřbetech koní. Nohy také zahálet nebudou, do skal vyšplháme po svých. Zahrajeme si nejednu hru a večer nás čeká táboráček.

ALL STAR AUTUMN strávíme opět v Brně a jeho okolí, kde se nám moc líbilo a kde jsme zdaleka neprožili vše, co se dá. Bydlíme v dřevěném srubu, před nímž posedíme večer u ohně. Nejlákavější částí výletu je celodenní túra Moravským krasem, která vede přes Macochu a v níž samozřejmě nechybí projížďka na člunu Punkevní jeskyní. Letos také navážeme na loňské povídání o pravěku, proto se po letech znovu vypravíme za dávnými obry, za dinosaury!

SUMMER MUMS 2019

funguje jako jakási táborová přípravka. Jedná se kurs pro rodiče s předškolními nebo mladšími dětmi. Smyslem je umožnit dětem pomoci zlehka přivyknout tomu, co se dělá na táboře. Počet dní si zvolí rodiče samostatně. Pražský Ámos zprostředkuje ubytování v blízkosti konání kursu AST-BST a rodiče se mohou jednak osobně přesvědčit, jak vypadá denní režim a jak se realisují tábornické aktivity, jednak mohou do některých činností své děti zapojit mezi účastníky AST-BST; výběr je omezen pouze individuálními schopnostmi. Rodiče však nic neomezuje a mohou si zařídit na celý den libovolný program v krásném prostředí Jizerských hor a jejich okolí.

Přehled ALL STAR akcí na rok 2019

AkceTermínCenaSpecifikace
ALL STAR WINTER1. – 3. 3.2 000,- Kčvíkendová zážitková exkurse na horách
ALL STAR SPRING24. – 26. 5.1 800,- Kčvíkendová zážitková exkurse s projížďkami na koních
ALL STAR TIME8. – 20. 7.5840,- Kč (základní modul)
6040,- Kč (modul španělštiny)
6240,- Kč (modul šermu)
6440,- Kč (kombinovaný modul)
450,- Kč doprava autobusem
dvanáctidenní letní jazykový a sportovní kurs
BLUE STAR TIME I8. – 14. 7.3420,- Kč (bez dopravy)
300,- Kč doprava autobus**
200,- Kč odvoz kola
šestidenní letní jazykový a sportovní kurs
BLUE STAR TIME II14. – 20. 7.3420,- Kč (bez dopravy)
300,- Kč doprava autobus**
200,- Kč odvoz kola
šestidenní letní jazykový a sportovní kurs
SUMMER MUMSlibovolný počet dní
v době konání AST
200,- Kč (jedno dítě)*
100,- Kč (další dítě)*
200,- Kč zprostředkování ubytovacích služeb
kurs pro rodiče s předškoláky
ALL STAR AUTUMN11. – 13. 10.1900,- Kčvíkendová zážitková exkurse do Brna a Moravského krasu

V ceně je vždy zahrnuto mj. ubytování a stravování, pouze kursu SUMMER MUMS se to netýká, rodiče však mohou využít služeb Pražského Ámose jako cestovní agentury. Cena za zážitkové exkurse zahrnuje také dopravu a doprovodný program, jako je vstupné do musejí, památkových objektů a jeskyň či jízdy na bobech a na koních.

* Cena za 1 den pro 1 rodinu, účast rodičů je zdarma, ale za své děti vždy zodpovídají.

** Můžeme zajistit pouze jednu cestu autobusem hromadně s AST, a to buď tam (BST I) nebo zpět (BST II)