All Star Time

Reference

Kontrola z krajské hygiencké stanice

Dne 22. 7. 2016 provedly pracovnice krajské hygienické stanice Libereckého kraje na našem táboře kontrolu, s jejímiž úspěšnými výsledky se můžete seznámit v oficiálním protokolu (pdf).

Ohlasy klientů

Dobrý den, pane Brožku,

děkujeme moc za pěkný tábor i spoustu fotek na internetu, syn Honza se včera vrátil nadšený. A hned nám říkal, že by chtěl jet na podzimní výpravu, až ji začnete připravovat, napište nám prosím, ať se syn může přihlásit.

Dále hledal Honza na internetu zpěvník, ale neuspěl. Mohl byste nám prosím napsat odkaz na internetové stránky, kde zpěvník najdeme nebo přiložit zpěvník do odpovědi na tento e-mail?

Děkuji a přeji spoustu dalších povedených akcí

Dagmar Zemánková


Vážený pane magistře,

chtěla bych Vám poděkovat za perfektní organizaci tábora, Lukášek přijel nadšený.

Děkuji.

Lucie Dvořáková


Dobrý večer, pane Brožku,

i my chceme samozřejmě moc poděkovat za báječný tábor. Bára i Ondra přijeli nadšení: dcera hned hlásila, že chce jet příští rok zase, a chlapec se záhy přidal. Šátky mi po vyprání okamžitě zabavili jako svátost. Lapač snů visí nad postelí, sgrafita zdobí předsíň. Jsou samostatnější, krásně spolu komunikují a pomáhají si, prostě sen. Táborovou hymnu nám zpívali už asi pětkrát. Zkrátka, myslím, že se ani chvíli nenudili a přivezli si spoustu cenných prožitků i dovedností.

Také děkuji za fotky, které pomáhaly překonat všechny nejistoty rodičů, jejichž děti jsou poprvé na dvoutýdenním pobytu.

Děti mocně zdraví všechny vedoucí a instruktory! Společně s nimi vám a vaší rodině přejeme krásný zbytek prázdnin!

Bára, Ondra, Katka a Vašek Tomcovi


Vážený pane Brožku,

ráda bych Vám a celému týmu vedoucích vyjádřila poděkování za opět skvěle vydařený tábor. Kluci se vrátili nadšení a plni zážitků, nejraději by na táboře ještě zůstali. Dokážete nadchnout nejen menší děti, ale i ty –náctileté, a to není vůbec jednoduché.

A navíc ta spousta krásných fotek na webu!

Ještě jednou VELKÉ PODĚKOVÁNÍ VŠEM!

S pozdravem Lenka Matoušová


Dobrý večer,

rádi bychom Vám alespoň touto cestou poděkovali za naší Niky – 12 dní krásně strávených ve Vaší a přítomnosti ostatních vedoucích.

Nicol se nám vrátila naprosto nadšená – byla po 4. na táboře a tento zvítězil, pojede ráda zase a to nám stačí jako vyjádření spokojenosti.

Děkujeme Vám za to, co děláte, užívejte si již brzo rodinný život a brzo na viděnou i s prckem.

Krásný mateřský čas

Červenkovi


Vazeni,

radi bychom podekovali za nase dcery. Byly z tabora absolutne nadsene a jejich prvni slova po prijezdu byla: „…ze muzeme jet zas priste?”

Diky vsem statecnym organizatorum.

Zdravi Dvorakovi od Anny a Helci


Vážený pane Brožku,

dovolte mi alespoň takto Vám jménem svým, své manželky a především našeho syna, Marka Pěnkavy poděkovat za perfektní organizaci a atraktivní náplň tábora All Star Time. Myslím, že čas strávený ve Vaší společnosti a ve společnosti Vašich kolegů byl pro našeho syna velkým zážitkem a s radostí na všechny účastníky letošního tábora vzpomíná a už nyní se těší na další setkání.

Ještě jednou moc děkuji a jsem s pozdravem,

Jiří Pěnkava


Dobrý večer,

omlouvám se, převzetí našich dětí bylo trochu ve fofru…

Ještě jednou děkujeme za příjemný víkend, děti byly nadšené! Výborně vám vyšlo i počasí, to bylo určitě náhradou za toho nepříjemného pátečního řidiče…

Těšíme se na viděnou v létě!

Všichni Ponkovi 🙂


Dobrý den,

děkuji všem za krásný program, který jste dětem připravili. Nelinka si to moc užila a domů přijela veselá a plná zajímavých zážitků. I když to pro nás bylo bez ní dlouhé, jsem moc ráda, že ten čas strávila právě s vámi.

Přejeme příjemný zbytek prázdnin.

Barbora Šimůnková